欢迎来到凯恩!

您是否对作为公司业务或职业机会的荣誉感兴趣?

公司网站

您想了解更多有关您所在地区的解决方案的更多信息,包括当地的联系信息,在各自的kone网站上吗?

您建议的网站是

Maasuositusta ei voidanäyttää

Siirry Paikalliselle Sivustolle.
IMG_ONE LOGO(76x52)

Sivustomme käyttää evästeitä, jotta voimme tarjota sinulle parhaan mahdollisen kokemuksen。Hyväksyt evästeiden käytön painaamalla Hyväksyn ja jatkamalla sivujen käyttöä。我们lukea tietosuojaselosteenTäältä.

回到顶部

分析粒子分析

请接受我们的分析。我是你的朋友heidän esittämistään kommenteista tai arvioista。

潘克基 Analyytikko. 浦联合林 电子邮件
ABG Sundal Collier Ltd Karl Bokvist.
+46 85 662 8633 karl.bokvist@abgsc.se
alphavalue.
Valentin Mory.
v.mory@alphavalue.eu
美国银行Merrill Lynch
Madhvendra Singh. +44 20 7995 6105 madhvendra.singh@bofa.com.
巴克莱 佬司Brorson +44 203 134 1156 lars.brorson@barclays.com
Berenberg. Joel Spungin.
+44 20 3207 7867 joel.spungin@berenberg.com.
卡内基投资银行AB,芬兰分公司 汤姆麻醉商
+358 9 6187 1234
tom.skogman@carnegie.fi
花旗 Klas Bergelind. +44 207 986 4018 klas.bergelind@citi.com
曼德银行 克拉丽斯Monarcha +49 69 136 28891 clarice.monarcha@commerzbank.com.
瑞士信贷(Credit Suisse) 安德烈库努林 +44 207 888 0350 andre.kukhnin@credit-suisse.com
丹麦市场股票 antti suttelin. +358 10 236 4708 antti.suttelin@danskebank.com.
DNB. Tomi Railo.
+44 20 7621 6085 tomi.railo@dnb.no.
Evli
Teemu Reiman

teemu.reiman@evli.com
法国巴黎银行(BNP Paribas) 詹姆斯泰勒

james.taylor@exanebnpparibas.com
高盛(Goldman Sachs) Daniela Costa.
+44 20 7774 8354 daniela.costa@gs.com.
Handelsbanken资本市场 Timo Heinonen.
+358 10 444 2483 tihe03@handelsbanken.se.se.
汇丰银行 倪甘蓝
+91 80 4555 2756 puneet.garg@hsbc.co.in
inderes. erkki vesola.
+358 50 549 5512 erkki.vesola@inderes.fi
杰弗里斯
Rizk麦迪
+44 20 3207 7806 rmaidi@jefferies.com
摩根大通
安德鲁威尔逊
+44(0)20 7742 6332 Andrew.j.wilson@jpmorgan.com.
开普勒盛富证券 马丁·弗洛克 +41 43 333 6005 mflueckiger@keplercheuvreux.com.
Liberum
Ryan Gregory.
+44 20 3100 2071
ryan.gregory@liberum.com.
摩根士丹利 露西载体
+44 20 7425 3837 lucie.carrier@morganstanley.com.
北欧联合市场 马努Rimpela +358 9 1655 9926 manu.rimpela@nordea.com
Oddo Securities. 戴尔芬Brault + 33 1 44 51 83 25
dbrault@oddo.fr
欧普金融集团 安西Raussi
+358 10 252 4392 anssi.raussi@op.fi.
雷德本》 詹姆斯·摩尔
+44 20 7000 2020 james.moore@redburn.com
加拿大皇家银行 Wasi Rizvi.
+44 20 7653 4591 wasi.rizvi@rbccm.com
Seb.
Antti Kansanen
+358 9616 28724 antti.kansanen@seb.fi
法国兴业银行(Societe Generale)
Debashis集 +91 80 6731 7038 debashis.chand@sgcib.com.
st 丹尼尔Gleim +49(69)78808 229 daniel.gleim@stifel.com
瑞银 吉尔勒莫请来 +46 8 453 73 08 guillermo.peigneux-lojo@ubs.com.
纵向研究合作伙伴
杰弗里·斯普拉格 +1 203 276 5665 js@perticalresearchpartner.com.